Skip to content

Fotogalerie – přízemí

Ze zasklené verandy vstoupíte do  zádveří  s věšákovou stěnou  s botníkem,  a s velkým samostatným botníkem.  Z předsíně vedou dveře do kuchyně s barem,  jídelnou , která slouží i jako společenský prostor,  dveře do samostatného  odvětraného WC a do koupelny se sprchovým koutem a dalším  WC. V předsíni jsou umístěny i dřevěné schody do patra a vstup do sklepa, který není k dispozici a je uzamčen. V celém přízemí  je vše z masivního dřeva nebo z materiálů s dřevěným dekorem. Vše společně vytváří  útulný a příjemný prostor .  Přízemí je celé vytápěno podlahovým topením.

Kuchyně s barem a jídelnou (společenským  prostorem)

Kuchyň je zcela moderní. K dispozici je velký dřez, dostatek pracovního místa i úložného prostoru a veškerého nádobí  pro 15 osob.  Pokud budete chtít vařit, tak si myslíme, že Vám k tomu nebude nic chybět.  Vařeček, hrnců, sít , naběraček atd.  je dostatek.   Samozřejmostí je myčka na nádobí, americká lednice, trouba, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska. Nechybí ani malé spotřebiče jako je toustovač, tyčový mixér, varná konvice a kávovar na kapsle.  Dostatek prostor je i na tříděný odpad.

Součástí  kuchyně je i bar se čtyřmi stoličkami. Na druhé straně baru je odkládací prostor, kde najdete náš manuál na dovolenou a návody k obsluze všech spotřebičů. Dále by zde mělo být dálkové ovládání televize, rádia s CD a heslo na WIFI.

Jídelní  ( společenskou ) část tvoří  dva velké stoly s lavicemi z dubového masivu. S trochou skromnosti se u stolu nají a ohřeje  15 lidí. V koutě místnosti je velká televize a pod ní  nábytková komoda, kde najdete stolní hry a CD.

Ze společenské místnosti s jídelnou je přímý vstup na velkou terasu  s grilem a posezením. Ze společenské místnosti je i vstup do ložnice pro dvě osoby.

Ložnice pro 2 osoby

Ložnice s manželskou postelí, velkou skříní, odkládacím stolkem a stolem se dvěma židličkami. Z ložnice je přímý východ na terasu.

Terasa

Terasa je osvětlena. K dispozici je velký stůl s 4-mi židlemi a třemi lavicemi. Součástí terasi je i venkovní gril.

Samostatné WC

Koupelna se sprchovým koutem a WC

Koupelna s velkým umyvadlem, zrcadlem, sprchovým koutem a WC je vybavena topným žebříkem, kterým je možné udržovat pěkně nahřátý i mimo topnou sezonu.