Skip to content

Kde nás najdete

Chalupa Pod Jalovcem  se nachází v katastru obce Horní Bečva  v místní části Hluboké, č.p. 223

GPS pozice : 49.4223978N, 18.2807808E

Dostanete se k nám :

Autem ze směru od Rožnova pod Radhoštěm :
cca 400 m za cedulí Horní Bečva je po pravé straně kostel. Hned za kostelem a před prodejnou potravin COOP je odbočka doprava. Na této odbočce odbočte doprava.

Autem ze směru od hraničního přechodu Bumbálka :
Projedete kolem přehrady , kterou budete mít po levé straně a budete pokračovat do centra obce. Po příjezdu do centra odbočte do leva hned za prodejnou  COOP těsně před kostelem, který budete mít na levé straně

 Pokračujte cca 1,7 km pořád rovně po asfaltové silnici, po žluté turistické nebo zelené cyklistické značce,  pořád hlouběji do údolí. Chalupa se nachází na pravé straně přímo cesty. Nejprve uvidíte velkou stodolu, která pravda  již není v supr stavu a čeká na rekonstrukci. Hned za ní je chalupa. U cesty je parkoviště pro cca 5 aut se zatravňovacími plastovými dlaždicemi.

Pokud máte vozidlo s pohonem na všechny 4 kola tak ani v zimních měsících při souvislé vrstvě sněhu  nebudete mít žádný problém. Pro auta s náhonem pouze na přední kola doporučujeme při souvislé sněhové vrstvě použít  sněhové řetězy. Bude to na jistotu. Cesta bývá prohrnutá a posypaná, ale můžete v kopci potkat s protijedoucím autem. A to pak bývají těžké rozjezdy, když vám řidič jedoucí z kopce včas neuhne.

Prosíme  návštěvníky a ubytované, aby na příjezdové cestě dodržovali rychlost 30-40km/h, pohybují se zde malé děti!!!

Děkujeme.

mapa

Veřejnými dopravními prostředky:
Autobusem ČSAD Vsetín , linka Rožnov – Horní Bečva nebo Rožnov – Bílá , zastávka „U Kostela ( centrum ). Ze zastávky jděte pěšky po žluté turistické značce cca 1,7 km směrem na Kotlovou. Sledujte ukazatele. Cesta pěšky trochu do kopce trvá od zastávky k chalupě cca 15 minut.

Naše chalupa na stránkách  mapy.cz

Můžete zkusit také plánovač trasy od google.com

Kontakt:

Gabriela Repáková
Hluboké 223
Horní Bečva 756 57
okr. Vsetín

tel: 603 116 515
gabriela.repakova@seznam.cz

IČO: 61603511